Cellulit można pokonać, ale trzeba znaleźć dobry gabinet i wykonać serię dobrych zabiegów np. 10 zabiegów na cellulit VelaSmooth.

Dieta, ćwiczenia i niektóre kremy mogą pomóc ograniczyć rozmiar problemu, ale zabiegów nie zastąpią. Kiepskie zabiegi, a takich jest na rynku bardo dużo, mogą więcej zaszkodzić niż pomóc. Walkę zacznijcie od przeczytania tego artykułu - potem już będzie wszystko jasne :)

VelaSmooth-cellulit-ksztaltosfera-blogZabieg VelaSmooth na cellulit - źródło KształtoSfera

Cellulit jest jednym z najpowszechniejszych problemów estetycznych Kobiet. Dotyka on około 80% Pań powyżej 20 roku życia. Nie zwraca uwagi na Twój styl życia, dietę. Częściej występuje u osób otyłych, ale nie oszczędza także tych szczupłych i wysportowanych.

Kriolipoliza to sprawdzony, skuteczny i dobrze znany zabieg odchudzający, niezbędny w każdym szanującym się gabinecie medycyny estetycznej. Zabieg wykonany przez profesjonalistów to gwarancja pełnej satysfakcji. Serdecznie zapraszamy na zabieg CoolTech Kriolipoliza do naszych gabinetów w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. W tym artykule pokażemy Państwu jak i dlaczego kriolipoliza działa, oraz na czym polega przewaga CoolTech.
Kriolipoliza zabieg odchudzający
CoolTech Kriolipoliza, KształtoSfera Poznań

VelaShape Plus odchudzanie i cellulit  - wyszczupla, ujędrnia i... generuje bardzo duży ruch w naszej KształtoSferze:)))

Synergia zaczyna być bardo popularnym słowem. Nam też się to słowo (synergia) podoba i często korzystamy z niego tworząc nasze procedury dla dobra własnego i naszych Klientów.

Świetnym przykładem jest VelaShape Plus. Procedura mająca na celu wyszczuplenie sylwetki przy jednoczesnej redukcji cellulitu, składa się z 10 zabiegów, które są wykonywane naprzemiennie. 4 zabiegi VelaShape odchudzają - przyśpieszają lokalny metabolizm tkanki tłuszczowej, co prowadzi do tzw spalania tłuszczu. 6 zabiegów VelaSmooth to silne działanie na cellulit i drenaż, zagęszczanie skóry.

Zabieg na cellulit i odchudzanie

VelaShape Plus zabieg na odchudzanie i celllulit

Zabiegi medycyny estetycznej w okresie pandemi
Zabiegi medycyny estetycznej - procedura na okres pandemii

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że KształtoSfera będzie funkcjonowała w okresie pandemii, z uwzględnieniem obowiązujących ograniczeń. Z uwagi na szczególne okoliczności wprowadziliśmy specjalne procedury, które wraz z naszymi zwykłymi standardami mają zapewnić bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej zarówno dla naszych Klientów jak i Pracowników.

Modelowanie Sylwetki - krótki przewodnik po naszych zabiegach na ciało, zapraszamy


modelowanie sylwetki zabiegi warszawa wrocalaw poznan

Modelowanie Sylwetki - nowoczesne zabiegi odchudzające/wyszczuplające pozwalają w szybko i bezpiecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmienić proporcje sylwetki, zlikwidować cellulit.

Czy to trudne? nie jeżeli skorzystacie Państwo z tego artykułu -  Modelowanie sylwetki - przewodnik

ULFIT najlepsze zabiegi HIFU na rynku

trzeba pamiętać, że przyjaciół należy starannie sobie wybierać.

Kilka faktów związanych z HIFU.


High Intensity Focused Ultrasound = zogniskowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości. W medycynie wykorzystywane od jakichś 20 lat, w medycynie estetycznej od kilku. Cechą charakterystyczną tej technologii jest zdolność dostarczenia wysokiej energii do głębokich warstw skóry bez uszkodzenia jej powierzchni. Pozwala to na uzyskanie silnego i głębokiego impulsu regeneracyjnego, który nie wiąże się z długą rekonwalescencją. W istocie HIFU najczęściej nie wymaga żadnej rekonwalescencji. Efektem działania zabiegów jest silne przegrzanie tkanek skóry w punkcie zogniskowania ultradźwięków. Dobre urządzenia są w stanie selektywnie podgrzać tkankę do 60-70 stopni C. Uszkodzenie tkanek rozpoczyna proces ich regeneracji i przebudowy. Zabiegi wykonuje się na głębokościach od 1,5 do 9 lub nawet 13 mm.

lifting twarzy HIFU

medyczne efekty zastosowania technologii HIFU

Radkofrekwencja mikroigłowa to sprawdzony sposób na luźną skurę brzucha, ud, ramion, ale także na biuście i pośladkach - temat który spędzał sen z oczu wielu Paniom, Panom i ludziom profesjonalnie zajmującym się medycyną estetyczną.

Już nigdy więcej - mamy nową, skuteczną i bezpieczną propozycję ThermoLift3D - wyjątkowo skuteczny zabieg, który jest w stanie rozwiązać większość takich problemów po jednym, dwóch lub trzech zabiegach.

Głęboki, mikroigłowy lifting skóry - brzuch, uda, ramiona...

Głęboki, mikroigłowy lifting skóry - brzuch, uda, ramiona...

ThermoLift3D lifting w technologii
Radiofrekwencji RF

VelaShape zabiegi odchudzający i antycellulitowy


Modelowanie sylwetki - wyjątkowa rodzina urządzeń, która służy właśnie do tego a... każde z nich, ma swoje konkretne przeznaczenie.

Z zewnątrz są, lub raczej były, do siebie bardzo podobne, ale w zakresie parametrów i zastosowania różnice zawsze były istotne.

Rodzina powstała wraz z VelaSmooth - to przełomowe urządzenie ma już kilka ładnych lat, ale nadal nie ma pełnowartościowej konkurencji w zakresie walki z cellulitem

 Oferta urodzinowa dla Klientów KształtoSfery

Bardzo lubimy dostawać prezenty ale prawdziwą przyjemność sprawia nam ich rozdawanie - dlatego szykujemy specjalne prezenty urodzinowe dla wszystkich naszych Klientów.

Każdy z Państwa może liczyć na specjalny prezent urodzinowy od KształtoSfery - Specjalny prezent urodzinowy dla naszych Klientów - wystarczy, że spełnione zostały dwa warunki: