Modelowanie Sylwetki - krótki przewodnik po naszych zabiegach na ciało - zapraszamy


modelowanie sylwetki zabiegi warszawa wrocalaw poznan

Modelowanie Sylwetki - nowoczesne zabiegi odchudzające/wyszczuplające pozwalają w szybko i bezpiecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmienić proporcje sylwetki, zlikwidować cellulit.

Czy to trudne? nie jeżeli skorzystacie Państwo z tego artykułu -  Modelowanie sylwetki - przewodnik

Żeby skutecznie modelować sylwetkę należy spełnić jeden podstawowy warunek - znaleźć profesjonalny gabinet.

Profesjonalny gabinet Modelowania Sylwetki, musi spełnić troszkę więcej warunków :)

 

  • dysponować szerokim asortymentem markowych urządzeń - w przeciwnym wypadku okaże się, że to jedyne jakie gabinet posiada będzie pasowało, niezależnie od tego jaka jest potrzeba Klienta,
  • personel musi być starannie przeszkolony i posiadać odpowiednie certyfikaty wydane przez dystrybutora urządzeń - to jeszcze nie jest gwarancja dobrego rezultatu, ale z pewnością zabieg będzie bezpieczny
  • posiadać duże doświadczenie w zakresie oferowanych zabiegów - doświadczenie pozwala z jednej strony właściwie dobrać urządzenie/zabieg do konkretnej potrzeby, a z drugiej ustalić optymalne parametry zabiegi dla konkretnego Klienta - tego nie zapewni najlepsze szkolenia.

Gratulujemy - Państwo już znaleźli taki gabinet - zapraszamy do naszego przewodnika po świecie modelowania sylwetki, zabiegów odchudzających, wyszczuplających i antycellulitowych. 


 

> Modelowanie Sylwetki -  likwidacja cellulitu (tzw. pomarańczowa skórka), poprawa jakości skóry, ujędrnianie

>> Endermologia Alliance LPG - nr 1 w zakresie zabiegów na cellulit na świecie - uznany standard teraz lepszy niż kiedykolwiek - LPG Alliance na cellulit, bóle mięśniowe ale także najszybszy sposób na regenerację po treningu.

Endermologia Alliance LPG szybko i skutecznie zwalcza cellulit korzystając z najnowszych zdobyczy technologii. Nowa konstrukcja głowicy LPG Alliance to zupełnie nowa jakość. Zmotoryzowana klapka, działająca podobnie do kciuka wytrawnego masażysty, wprowadza zupełnie nowy bodziec regeneracyjny. Dzięki klapce zabieg jest skuteczniejszy, bardziej komfortowy i szybszy. 

 

>>> Endermologia Alliance LPG - szczegóły

efekty zabiegu endermologia lpg alliance warszawa


>> VelaSmooth - jedyny zabieg na rynku, którego skuteczność w zakresie likwidacji przyczyn i objawów cellulitu została potwierdzona przez FDA (amerykańską komisję ds. zdrowia)

VelaSmooth jest skuteczna w redukcji cellulitu ponieważ łączy intensywny masaż mechaniczny (rozciąganie wiązań włóknistych) z masażem podciśnieniowym (przyśpieszenie obiegu limfy i krwi) oraz technologią ELOS (pomaga spalać podskórną tkankę tłuszczową). VelaSmooth pozwoli ci pozbyć się cellulitu już w 5 tygodni (2 zabiegi w tygodniu).

 

>>> VelaSmooth szczegóły

zabieg antycellulitowy velasmooth


>> HIFU CELLULIT - najszybszy zabiegi na cellulit - efekt zobaczysz po każdym zabiegu - ile ich potrzeba to kwestia jakości Twojej skóry i Twoich oczekiwań.

HIFU CELLULIT działa na poziome głębokich warstw skóry i podskórnej tkanki tłuszczowej. W odróżnieniu od zabiegów masujących HIFU - cellulit bazuje na rozbiciu grudek tłuszczu, które są charakterystyczne dla tzw. "pomarańczowej skórki", przy jednoczesnym zainicjowaniu procesów regeneracji włókien kolagenowych tak na poziomie skóry właściwej jak i wiązań włóknistych.

>>>HIFU CELLULIT szczegóły

zabieg antycellulitowy hifu warszawa wroclaw poznan


> Modelowanie Sylwetki - wyszczuplanie sylwetki, odchudzenie większych obszarów ciała

>> Body FX- nowy zabieg odchudzający, który oferuje trwały efekt modelowania sylwetki i nie wymaga rekonwalescencji.

Body FX wykorzystuje prąd bipolarny RF (radiofrekwencja) i podciśnienie w celu przegrzania tkanek skóry (stymulacja włókien kolagenowych) i tkanki tłuszczowej (przyśpieszenie metabolizmu). Nowością są ultrakrótkie impulsy HV (prąd RF o wysokim napięciu i dużej amplitudzie) wyzwalane na koniec każdego cyklu, zassania. Impulsy HV powodują uszkodzenie błon komórek tłuszczowych (trwałą elektroporacja), co gwarantuje trwały rezultatu zabiegu. Uszkodzone komórki tłuszczowe są usuwane z organizmu w drodze apoptozy.

  >>> Body FX - szczegóły

Body FX modelowanie sylwetki zabieg na ciało warszawa


>> VelaShape - 3-7 cm redukcji obwodu ciała już po 4 zabiegach, standardowy obszar zabiegu obejmuje brzuch, biodra, pośladki, uda - świetny rezultat już w 4 tygodnie.

VelaShape selektywnie przyśpiesza metabolizm tkanki tłuszczowej (tzw. spalanie tłuszczu) poprzez równoczesne oddziaływanie technologii ELOS (światło plus prąd bipolarny RF) która podnosi temperaturę tkanki tłuszczowej z masażem podciśnieniowym (poprawia ukrwienie - dostarcza dodatkową porcję tlenu niezbędną do spalania tłuszczu) i mechanicznym, który uelastycznia i ujędrnia skórę tak aby dopasowała się do nowego rozmiaru ciała.

  >>> VelaShape szczegóły

velaShape skuteczny zabieg odchudzający


> Modelowanie Sylwetki - odchudzanie konkretnych obszarów ciała, modelowanie sylwetki, likwidacja tzw. pakietów tłuszczowych

>> CoolTech kriolipoliza - najlepszy zabieg odchudzający bazujący na tzw. zamrażaniu tkanki tłuszczowej (efekt kriolipolizy)

CoolTech kriolipoliza - największy obszar zabiegu (2 obszary, każdy o wymiarze około 25X20cm), wydajne generatory zimna i podciśnienie gwarantują najlepsze rezultaty - zabieg nie wymaga powtarzania.

Zjawisko kriolipolizy polega na uszkodzeniu komórek tłuszczowych poprzez długotrwałe wystawienie na działanie niskiej temperatury. Uszkodzone komórki tłuszczowe są usuwane naturalnymi mechanizmami organizmu. Skuteczna kriolipoliza wymaga temperatury ok minus 8 stopni i musi trwać około 60-70 minut żeby skutecznie niszczyć komórki tłuszczowe. Dzięki zassaniu obszaru ciała poddanego mrożeniu CoolTech jest w stanie osiągnąć znacznie lepszy efekt odchudzania, ponieważ zassanie ogranicza dopływ krwi do tkanki tłuszczowej która stanowi silny czynnik ogrzewający.

>>> CoolTech szczegóły

cooltech kriolipoliza  

>> VelaShape III - zabieg miejscowej likwidacji tkanki tłuszczowej w oparciu o efekt termiczny Vela

VelaShape III - skuteczne trwałe odchudzanie wybranych obszarów ciała, bardzo dobra kontrola kształtu - odchudzanie + precyzyjne modelowanie ciała. VelaShape III szczególnie dobrze sprawdza się tam, gdzie zależy nam na osiągnięciu bardzo konkretnego kształtu, oraz na obszarach gdzie inne metody, z różnych powodów nie mogą być zastosowane np. okolice kolan, łydki, kostki. VelaShape III to zupełnie nowe urządzenie z rodziny Vela, które zostało przygotowane w celu poprawy skuteczności walki z dobrze zlokalizowanymi nadmiarami tkanki tłuszczowej tzw. pakietami tłuszczowymi. Jest to pierwsze urządzenie, które skutecznie, w bezpieczny sposób, aplikuje energię na poziomie 150 watt bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Zupełnie nowe rozwiązanie tworzenia impulsów oraz kształt końcówek zabiegowych pozwala realizować jednakowo skuteczne zabiegi niezależnie od indywidualnej charakterystyki tkanki tłuszczowej konkretnego Klienta.

>>> VelaShape III szczegóły

velashape III odchudzanie brzucha


>> Modelowanie Sylwetki - wyszczuplenie sylwetki oraz likwidacja cellulitu, odchudzanie i ujędrnienie ciała

>> VelaShape Plus - najpełniejszy efekt modelowania sylwetki - połączenie zabiegów VelaShape i VelaSmooth w procedurę, która zapewni Ci szczupłą,
proporcjonalną sylwetkę i ciało wolne od celluliutu już po 10 bezbolesnych zabiegach. strong>Procedura pozwala pozbyć się nadmiaru tłuszczu z wybranych obszarów ciała i jednocześnie pozbyć się cellulitu. Szybki i bardzo dobry efekt jest wynikiem wzajemnego wspierania się zabiegów VelaSmooth i VelaShape. VelaShape redukuje tkankę tłuszczową, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej walczyć z cellulitem. VelaSmooth poprzez intensywny masaż rozluźnia tkankę tłuszczową czyniąc ją bardziej podatną na odchudzające działanie VelaShape. VelaShape Plus to najlepszy zabieg modelowania sylwetki na rynku.

>>> VelaShape Plus szczegóły

zabieg odchudzający działający na cellulit


> Modelowanie Sylwetki -  szybki powrót do figury z przed ciąży - modelowanie sylwetki dedykowane dla mam

>> Body after Baby - procedura przygotowana specjalnie pod potrzeby mam - unikalna kombinacja zabiegów VelaShape, VelaSmooth i Pristine zapewnia najszybszy możliwi powrót do sylwetki z przed ciąży - uwaga procedura w pełni indywidualna - kombinacja zabiegów jest dostosowana do konkretnych potrzeb każdej mamy. Odchudzaniu po ciąży zawsze powinno towarzyszyć silne działanie ujędrniające i uelastyczniające skórę. Wiotka, rozciągnięta skóra musi być traktowana z dużą ostrożnością - tradycyjne masaże podciśnieniowe mogą pogorszyć sytuację - konieczne jest połączenie masażu z termiczną stymulacją skóry i podskórnej warstwy tłuszczu. Dlatego VelaShape i VelaSmooth są zdecydowanie najlepszymi urządzeniami zarówno dla młodych mam jak i tych, które mają już większy staż.

>>> Body after Baby szczegóły odchudzanie po ciąży


 

Jeżeli znaleźli Państwo to czego szukali to prosimy o kontakt - zarezerwujemy dogodny dla Państwa termin w wybranym gabinecie na bezpłatną konsultacje w zakresie Modelowania Sylwetki:

  • Warszawa - ul. Filtrowa 30 lok. nr 28, tel. 22 425 25 28, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wrocław - ul. Nożownicza 48 lok nr 1, tel. 71 341 82 15, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Poznań - ul. 27 Grudnia 7 lok nr s-3, tel. 61 670 90 00, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 

 Jeżeli potrzebujecie Państwo więcej informacji odnośnie zabiegów Modelowania Sylwetki, to zapraszam do bezpośredniego kontaktu :)

zabiegi odchudzające, które działają

   

Karolina Pociask tel. 604 496 321, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.