Skontaktuj się z nami 🙋‍♀️ czekamy na Ciebie

📩 warszawa@ksztaltosfera.pl 📞 604 496 321

Modelowanie sylwetki, rzecz o wyszczuplaniu brzucha, bioder ramion...


Modelowanie sylwetki - BodyFX - warszawa

Szybki i skuteczny zabieg Body - modelowanie sylwetki 2023

Jeżeli czujesz, że twoja figura wymaga drobnego przepracowania przez urlopem, to Body jest właśnie dla Ciebie. Modelowanie sylwetki z BodyFX jest łatwe, przyjemne i bezpieczne. Pomoże Ci zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej, dokładnie tam gdzie tego potrzebujesz. Dodatkowo ujędrni skórę, tak aby pięknie dopasowała się do Twojej nowej sylwetki.

Body skutecznie łączy masaż podciśnieniowy, prąd bipolarny RF z zupełną nowością - impulsem HV.

modelowanie sylwetki bodyfx schemat

Impuls HV to nanosekundowy impuls prądu RF o bardzo dużym napięciu i amplitudzie dochodzącej do 2kV - zupełnie nowa koncepcja aplikowania prądu RF, która gwarantuje bardzo wysoką skuteczność zabiegu.


Body, zabieg przeznaczony do modelowania sylwetki, podobnie jak VelaShape III, pochodzi z Izraela.

Na tym podobieństwa się nie kończą. Panowie Moshe Mizrachy i Dr. Michael Kreindel, którzy założyli Inmode oraz wymyślili i wyprodukowali urządzenie, którym wykonujemy zabieg Body, kilkanaście lat wcześniej założyli firmę Syneron - producenta urządzeń z rodziny VelaShape. Nie dziwi więc, że nasz sprzęt, który odziedziczył wszystko co najlepsze po VelaShape III, zyskując dodatkowo bardzo skuteczny Impuls HV jest aktualnie najbardziej pożądanym zabiegiem modelowania sylwetki w USA.

inmode producent bodyfx


Jak działa modelowanie sylwetki z wykorzystaniem Body

Body przegrzewa tkanki skóry (stymulacja włókien kolagenowych - jędrność) i tkankę tłuszczową (przyśpieszenie metabolizmu - zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych). Nowość - Impulsy HV (prąd RF o wysokim napięciu i dużej amplitudzie) wyzwalany na koniec każdego cyklu zassania powoduje uszkodzenie błon komórek tłuszczowych (trwała elektroporacja). Uszkodzone komórki są usuwane z organizmu poprzez apoptozę.


bodyfx zdjęcie przed i po zabiegu na brzuch


Czy Body jest bezpiecznym sposobem modelowania sylwetki?

Urządzenie jest wyposażone w czujniki (temperatura, oporność skóry), które w czasie zabiegu monitorują reakcje skóry. System automatycznie przerywa impuls, gdy temperatura osiągnie oczekiwaną wartość. Nie ma więc ryzyka poparzeń. Rozbite komórki tłuszczowe są usuwane w drodze standardowych procesów oczyszczania organizmu i nie obciążają wątroby. Wszystko to czyni BodyFX bardzo bezpiecznym i komfortowym sposobem modelowania sylwetki.


Gdzie mogę wykonać zabieg Body?

Zapraszamy serdecznie do naszego gabinetu, który znajduje się w Warszawie przy ulicy Filtrowej 30/28 - zobacz jak do nas dojechać 


Gdzie znajdę więcej informacji o zabiegu Body modelowanie sylwetki?

Zapraszamy na stronę produktu Body oraz stronę polskiego dystrybutora urządzeń firmy INMODE - Shar-pol