Kontakt

Adres:
ul. 27 Grudnia 7
Poznań
61-737
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
+48 61 670 90 00
Telefon komórkowy:
+48 604 496 321
Pobierz informację jako: Wizytówka

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Nr. rachunku bankowego: 05 1090 1841 0000 0001 4481 9815 (Santander Bank Polska)

KSZTAŁTOSFERA.PL SP. Z O.O.

ul. Filtrowa 30/28 02-032 WarszawaGoogle Maps - kod plus - CW4F+WM Poznań


Zapraszamy 7 dni w tygodniu w godzinach, które najbardziej Państwu odpowiadają:)


KształtoSfera Poznań zaprasza do lokalu przy ulicy 27 Grudnia 7, gdzie przygotowaliśmy dla Państwa unikalną ofertę zabiegów odmładzających, wyszczuplających, ujędrniających, odchudzających, na blizny, rozstępy i zmarszczki.

KształtoSfera działa od 2007 roku a już od 2011 roku jesteśmy obecni w Poznaniu. Przez cały ten czas staramy się Państwu zapewnić nie tylko dostęp do najlepszych urządzeń i najskuteczniejszych technologii ale także doświadczonych i starannie przeszkolonych pracowników. Gwarantujemy Państwu doskonałą atmosferę i w pełni indywidualne podejście do Państwa potrzeb. 

W naszej ofercie znajdziecie między innymi takie zabiegi jak SuperShape, VelaSmooth, eMatrix, CoolTech Kriolipoliza, HIFU, ThermoLift3D, ReFirme, VelaShape i wiele innych.

Potrafimy redukować cellulit, blizny, zmarszczki i rozstępy. Mamy bardzo dobre zabiegi ujędrniające skórę ciała, twarzy, dekoltu, dłoni. Wiemy jak podnieść owal twarzy, opadające powieki, pośladki. Wykonujemy zabiegi bezinwazyjne i mało inwazyjne, które stymulują naturalne procesy regeneracyjne, metabolizm, układ limfatyczny.

Zabieg na twarz i ciało, które oferujemy, są efektywne, bezpieczne i możliwie komfortowe. 

Inwestujemy w urządzenia najlepszych światowych producentów.  Wybieramy te sprawdzone, które dysponują kompletem badań klinicznych i skutecznością potwierdzona przez odpowiednie organizacje takie jak np. FDA. Nie zwracamy uwagi na urządzenia modne, które same "zarabiają pieniądze" - wybieramy te, które przekonają Państwa aby do nas wrócić.  Wierzymy, że nasze powodzenie jest w 100% uzależnione od zadowolenia naszych Klientów.

Jesteśmy konkurencyjni cenowo, ale nie najtańsi. To czym się szczycimy to najniższy koszt uzyskania oczekiwanych rezultatów. Nasz cennik znajdziecie Państwo klikając tutaj.

Szanujemy naszych Klientów. Opracowujemy dla nich ciekawe promocje, dobre oferty specjalne, urodzinowe zniżki itp. Informacje o akcjach promocyjnych znajdziecie Państwo w zakładce promocje.

Wszystkich Państwa zapraszamy do korzystania z Abonamentu, który pozwala korzystać z pełnej gamy naszych zabiegów na twarz i ciało za połowę ich ceny - szczegóły znajdziecie Państwo tutaj.


Jeżeli nie jesteście Państwo pewni co wybrać, to chętnie doradzę:

mój telefon +48 604 496 321, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karolina Pociask, właścicielka KształtoSfery