Skontaktuj się z nami 🙋‍♀️ czekamy na Ciebie

📩 warszawa@ksztaltosfera.pl 📞 604 496 321

Kriolipoliza Double XL = dwa razy większa głowica mrożąca, trzy razy lepsze rezultaty modelowania sylwetki. Zobaczcie dlaczego :)


kriolipoliza cooltech double xl najlepsze rezultaty

Zadzwoń, napisz, umów się na zabieg

+48 604 496 321telefon kontakt zabieg modelowania sylwetki pytanie o zabieg CoolTech KriolipolizaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.kontakt zabieg  CoolTech Kriolipoliza

Kriolipoliza Double XL?

Wyjątkowa głowica współpracująca z urządzeniami do zabiegu Kriolipoliza. Jej unikalną cechą jest wielkość, kształt i … niespotykana skuteczność.

Double XL jest tak duża, że może zmrozić całą "oponkę" za jednym przyłożeniem. Extra rozmiar zobowiązuje - Double XL angażuje pełną moc urządzenia - tak w zakresie generatorów zimna jak i pomp podciśnienia. Dzięki temu komórki tłuszczowe zostają "wyizolowane" i błyskawicznie schłodzone do odpowiednio niskiej temperatury - ulubione warunki kriolipolizy :)

Kształt głowicy Double XL, opracowany przy użyciu zaawansowanych skanerów 3D i sztucznej inteligencji, w zupełnie magiczny sposób pasuje do każdego brzucha. Oczywiście pod warunkiem, że jest on wystarczająco duży :)

To cudo wygląda dokładnie tak

Efekty działania Kriolipoliza Double XL są spektakularne. Rezultat pojedynczego zabiegu to więcej i lepiej niż dwa klasyczne zabiegi kriolipolizy - sami zobaczcie :)

zabiegi kriolipolizy efekty przed po

zabiegi kriolipoliza warszawa wroclaw poznan
Kriolipoliza ?

Zjawisko medyczne polegające na uszkadzaniu komórek tłuszczowych poprzez ich długotrwałą ekspozycję na niską temperaturę. Zabieg kriolipolizy, żeby był skuteczny, musi obniżyć temperaturę komórek tłuszczowych do około 0 stopni na czas około 60 minut. Wbrew pozorom nie jest o to łatwo - radzą sobie z tym tylko najlepsi.

Warunkami koniecznymi utrzymania tkanki tłuszczowej w temperaturze zbliżonej do 0 są (a) odizolowanie tkanki tłuszczowej - do tego potrzebne są silne pompy podciśnienia (b) schłodzenie powierzchni skóry do około -6 stopni. Tylko spełnienie tych 2 warunków pozwala wykonać skuteczny zabieg odchudzający kriolipolizy.

jak działa zabieg kriolipolizy

Kriolipoliza Double XL to obecnie najskuteczniejszy zabieg odchudzający brzuch.

Zabieg trwa 70 minut, dzięki czemu mamy pewność, że skutecznie mrozimy zbędne komórki tłuszczowe przez minimum 60 minut. Chłodzimy ciało do temperatury -8 stopni, jednocześnie utrzymując stabilne podciśnienie, które zapobiega wtórnemu podgrzewaniu tkanek przez układ krwionośny i limfatyczny. To w połączeniu z unikalną geometrią głowicy Double XL stanowi gwarancję osiągnięcia najlepszych możliwych efektów.

Jak to działa w praktyce? Najlepiej spróbujcie sami - zapraszamy :)
gdzie można wykonać zabieg?
  • kriolipoliza Double XL warszawa - ul filtrowa 30/28, tel. 22 425 25 28, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dużo ciekawych informacji, wyniki badań klinicznych itp. odnośnie metody kriolipoliza znajdziecie Państwo tutaj