Skontaktuj się ze mną, Karolina Pociask, właścicielka

Sprawdź promocje

Tu nas znajdziesz

Zabiegi przeciw...

Zabiegi na...

specjalne oferty zabiegów modelujących sylwetkę i odmładzających skórę dla klientów KształtoSferyW tej sekcji znajdziecie Państwo propozycje opracowane specjalnie dla naszych stałych Klientów. Naszym ociągnięciem jest uzyskanie najwyższego na rynku procentu powracających Klientów (Returning Customer Ratio). Mimo to jesteśmy zdeterminowani, żeby ten wynik poprawić.
Jeżeli macie Państwo sugestie bądź uwagi odnośnie naszej oferty, sposobu działania, to będę wdzięczna za bezpośredni kontakt - mój telefon +48 604 496 321, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Karolina Pociask, właścicielka KształtoSfery


 
Bardzo lubimy dostawać prezenty ale prawdziwą przyjemność sprawia nam ich rozdawanie - dlatego szykujemy specjalne prezenty urodzinowe dla wszystkich naszych Klientów.

Każdy z Państwa może liczyć na specjalny prezent urodzinowy od KształtoSfery - wystarczy, że spełnione zostały dwa warunki:

  •  w ciągu ostatnich 10 lat (tyle już lat ma KształtoSfera) kupiliście Państwo u nas dowolny zabieg lub procedurę,
  • podaliście nam Państwo swoją datę urodzenia :)

Informacje o Państwa prezencie otrzymacie od nas na 7 dni przed datą urodzin w formie SMS lub email, w zależności od tego jaką formę kontaktu Państwo preferujecie.

ps. Jeżeli są Państwo naszymi Klientami, ale nie jesteście pewni czy podawaliście nam datę urodzenia to bardzo prosimy o kontakt, w dowolnej formie - potwierdzimy stan faktyczny i ewentualnie uzupełnimy dane.

 

Serdecznie zapraszamy.