Zabiegi przeciw...

Zabiegi na...

specjalne oferty zabiegów modelujących sylwetkę i odmładzających skórę dla klientów KształtoSferyW tej sekcji znajdziecie Państwo propozycje opracowane specjalnie dla naszych stałych Klientów. Naszym osiągnięciem jest uzyskanie najwyższego na rynku procentu powracających Klientów (Returning Customer Ratio). Mimo to jesteśmy zdeterminowani, żeby ten wynik poprawić.
Jeżeli macie Państwo sugestie bądź uwagi odnośnie naszej oferty, sposobu działania, to będę wdzięczna za bezpośredni kontakt - mój telefon +48 604 496 321, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Karolina Pociask, właścicielka KształtoSfery


Luźna skóra na brzuchu, udach, ramionach, ale także na biuście i pośladkach - temat który spędzał sen z oczu wielu Paniom, Panom i ludziom profesjonalnie zajmującym się medycyną estetyczną.

Już nigdy więcej - mamy nową, skuteczną i bezpieczną propozycję ThermoLift3D - wyjątkowo skuteczny zabieg, który jest w stanie rozwiązać większość takich problemów po jednym, dwóch lub trzech zabiegach.

Głęboki, mikroigłowy lifting skóry - brzuch, uda, ramiona...

Głęboki, mikroigłowy lifting skóry - brzuch, uda, ramiona...

ThermoLift3D lifting w technologii
Radiofrekwencji RF

Wiele firm próbowało rozwiązać problem luźnej skóry ciała metodami stworzonymi na potrzeby odmładzania twarzy. Niestety na ogół były one nieskuteczne - ujędrnianie brzucha, ud, pośladków czy ramion okazało się na tyle trudne, że nawet wyjątkowo skuteczne procedury takie jak ReFirme dawały jedynie dobry rezultat.

Nasz zabieg ThermoLift3D został stworzony w jednym celu - uzyskania bardzo dobrych rezultatów liftingu skóry ciała. Technologia, parametry zabiegu i sposób jego prowadzenia są tak dobrane, żeby osiągać bardzo dobre rezultaty niezależnie od jakości skóry. To na co zwracaliśmy szczególną uwagę to bezpieczeństwo zabiegów, możliwie najkrótsza i najmniej kłopotliwa rekonwalescencja oraz uniwersalność - każda pora roku, każdy obszar ciała, każda kondycja skóry. Dlatego wybraliśmy rozwiązanie bazujące na technologii MFRF, która daje gwarancję bardzo precyzyjnej aplikacji energii wprost do głębokich warstw skóry, a dodatkowo jest bardzo skalowalna tak w zakresie "mocy" jak i głębokości zabiegu.

Proponujemy Państwu unikalny program liftingujący ThermoLift3D, który gwarantuje rezultat po każdym zabiegu.

Jesteśmy skuteczni ponieważ remodelujemy tkanki skóry na wszystkich poziomach tzw. płytkiego i głębokiego kolagenu, który jest odpowiedzialny za jędrność i elastyczność skóry.

Stosowane przez nas procedury zapewniają wysoką skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów. To właśnie ze względów bezpieczeństwa postanowiliśmy zrezygnować z procedur laserowych, które wiążą  się z wysokim ryzykiem poparzeń i przebarwień. MFRF (Minimal Fractional Radio Frequency) pozwala stymulować skórę bardzo silnym, w pełni kontrolowanym impulsem, który jest wyzwalany bezpośrednio w obszarze włókien kolagenowych poddawanych zabiegowi.

Więcej informacji o zabiegu Głębokiego Liftingu Skóry ThermoLift3D znajdziesz tutaj