Zabiegi przeciw...

Zabiegi na...

specjalne oferty zabiegów modelujących sylwetkę i odmładzających skórę dla klientów KształtoSferyW tej sekcji znajdziecie Państwo propozycje opracowane specjalnie dla naszych stałych Klientów. Naszym osiągnięciem jest uzyskanie najwyższego na rynku procentu powracających Klientów (Returning Customer Ratio). Mimo to jesteśmy zdeterminowani, żeby ten wynik poprawić.
Jeżeli macie Państwo sugestie bądź uwagi odnośnie naszej oferty, sposobu działania, to będę wdzięczna za bezpośredni kontakt - mój telefon +48 604 496 321, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Karolina Pociask, właścicielka KształtoSfery


Modelowanie sylwetki - przewodnik

Nowoczesne zabiegi modelujące sylwetkę pozwalają w szybko i bezpiecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmienić proporcje sylwetki, zlikwidować cellulit. Czy to trudne? nie jeżeli skorzystacie Państwo z tego artykułu -  Modelowanie sylwetki - przewodnik

Jednak, żeby osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty należy spełnić jeden podstawowy warunek - znaleźć profesjonalny gabinet, który:

 

  • dysponuje szerokim asortymentem markowych urządzeń - w przeciwnym wypadku okaże się, że to jedyne jakie jest będzie pasowało, niezaleznie od tego jaka jest potrzeba,
  • personel jest przeszkolony i posiada odpowiednie certyfikaty wydane przez dystrybutora urządzeń - to jeszcze nie jest gwarancja dobrego rezultatu, ale z pewnością zabieg będzie bezpieczny
  • posiada duże doświadczenie w zakresie oferowanych zabiegów - doświadczenie pozwala z jednej strony właściwie dobrać urządzenie/zabieg do konkretnej potrzeby, a z drugiej ustalić optymalne parametry zabiegi dla konkretnego Klienta - tego nie zapewni najlepsze szkolenia.

Luźna skóra na brzuchu, udach, ramionach, ale także na biuście i pośladkach - temat który spędzał sen z oczu wielu Paniom, Panom i ludziom profesjonalnie zajmującym się medycyną estetyczną.

Już nigdy więcej - mamy nową, skuteczną i bezpieczną propozycję ThermoLift3D - wyjątkowo skuteczny zabieg, który jest w stanie rozwiązać większość takich problemów po jednym, dwóch lub trzech zabiegach.

Głęboki, mikroigłowy lifting skóry - brzuch, uda, ramiona...

Głęboki, mikroigłowy lifting skóry - brzuch, uda, ramiona...

ThermoLift3D lifting w technologii
Radiofrekwencji RF

VelaShape zabiegi odchudzający i antycellulitowy


z których każde ma swoje konkretne przeznaczenie.

Z zewnątrz są, lub raczej były, do siebie bardzo podobne, ale w zakresie parametrów i zastosowania różnice zawsze były istotne.

Rodzina powstała wraz z VelaSmooth - to przełomowe urządzenie ma już kilka ładnych lat, ale nadal nie ma pełnowartościowej konkurencji w zakresie walki z cellulitem

 Oferta urodzinowa dla Klientów KształtoSfery

Bardzo lubimy dostawać prezenty ale prawdziwą przyjemność sprawia nam ich rozdawanie - dlatego szykujemy specjalne prezenty urodzinowe dla wszystkich naszych Klientów.

Każdy z Państwa może liczyć na specjalny prezent urodzinowy od KształtoSfery - Specjalny prezent urodzinowy dla naszych Klientów - wystarczy, że spełnione zostały dwa warunki: