Zabiegi medycyny estetycznej w okresie pandemi
Zabiegi medycyny estetycznej - procedura na okres pandmemii

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że KształtoSfera będzie kontynuowała działalność w okresie pandemii. Z uwagi na szczególne okoliczności wprowadziliśmy specjalne procedury, które wraz z naszymi zwykłymi standardami mają zapewnić bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej zarówno dla naszych Klientów jak i Pracowników.

  • W każdym z naszych lokali (Warszawa, Wrocław, Poznań) będzie mógł przebywać tylko jeden Klient - przepraszamy za wynikającą z tego konieczność modyfikacji godzin umówionych wizyt.
  • Każdy Klient będzie obsługiwany w gabinecie, który nie był wykorzystywany przez co najmniej 3 godziny - w związku z tym, że liczba zabiegów jest bardzo ograniczona najprawdopodobniej gabinety będą wykorzystywane raz dziennie.
  • Wszystkie elementy wyposażenia, z którymi kontakt ma Klient lub Pracownik będą dezynfekowane po każdym zabiegu.
  • Zabiegi medycyny estetycznej nie pozwalają na zachowanie odległości większej niż 1,5 m - dlatego nasi pracownicy przy każdym zabiegu korzystają z maseczek zabezpieczających.

Uprzejmie prosimy naszych Klientów, którzy są zainteresowani skorzystaniem z oferty zabiegów medycyny estetycznej, odchudzających, odmładzających o stosowanie się do poniższych zasad.

  • Klienci z objawami chorobowymi (gorączka, kaszel, katar, osłabienie, duszności) proszeni są o kontakt w celu przełożenia terminu wizyty.
  • Klienci, którzy wrócili z zagranicy w okresie ostatnich 14 dni proszeni są o kontakt w celu przełożenia wizyty.
  • Klienci, którzy nie mają aktualnie ochoty na realizację umówionych zabiegów proszeni są o kontakt w celu ustalenia późniejszego terminu wizyty.

Jednocześnie przypominamy o naszym Abonamencie - to dobry sposób dla osób, które nie są skłonne aktualnie korzystać z naszej oferty zabiegów medycyny estetycznej, ale są zainteresowane ich wykonaniem w terminie późniejszym. Nasz abonament pozwala na zakup zabiegów z efektywnym rabatem w wysokości 50%!. Jeżeli Wasze przychody nie "wyschły" to skorzystajcie z wymuszonych oszczędności i zainwestujcie w siebie - najlepszej jakości zabiegi medycyny estetycznej w bardzo dobrych cenach to właśnie Dobrze Ukształtowany Abonament KształtoSfery. Serdecznie zapraszamy.

Abonament KształtoSfery zabiegi medycyny estetycznej w super cienie
Nasz abonament to rabat 50%

Serdecznie zapraszamy do nas na INSTAGRM