VelaShape Plus odchudzanie i cellulit  - wyszczupla, ujędrnia i... generuje bardzo duży ruch w naszej KształtoSferze:)))

Synergia zaczyna być bardzo popularnym słowem. Nam też się to słowo (synergia) podoba i często korzystamy z niego tworząc nasze procedury dla dobra własnego i naszych Klientów.

Świetnym przykładem jest VelaShape Plus. Procedura mająca na celu wyszczuplenie sylwetki przy jednoczesnej redukcji cellulitu, składa się z 10 zabiegów, które są wykonywane naprzemiennie. 4 zabiegi VelaShape odchudzają - przyśpieszają lokalny metabolizm tkanki tłuszczowej, co prowadzi do tzw. spalania tłuszczu. 6 zabiegów VelaSmooth to silne działanie na cellulit i drenaż, zagęszczanie skóry.

Zabieg na cellulit i odchudzanie

VelaShape Plus zabieg na odchudzanie i celllulit

Synergia pomiędzy tymi zabiegami (VelaShape i VelaSmooth) polega na wzajemnym wzmocnieniu działania tak w zakresie odchudzania jak i zwalczania cellulitu.
  • VelaSmooth zwalcza cellulit i jednocześnie stymuluje obieg płynów limfatycznych i krwi. Przyśpieszony obieg krwi to lepsze dotlenienie tkanki tłuszczowej, co bardzo ułatwia przyśpieszenie metabolizmu (tlen jest niezbędny dla wszelkich procesów metabolicznych). Pobudzony układ limfatyczny pozwala na szybsze usunięcie produktów przyśpieszonego metabolizmu, oczyszczenie organizmu z toksyn.Zabieg odchudzający VelaShape

  • VelaShape to sprawdzony sposób na odchudzanie, czyli redukcję tkanki tłuszczowej - skuteczna redukcja podskórnej warstwy tłuszczu znacząco ułatwia likwidację tzw. pomarańczowej skórki.na celllulit VelaSmooth
Efekt synergii jest bardzo oczywisty - odchudzanie i cellulit - dwa w jednym i w dodatku działa :)
  • 10 zabiegów w ramach procedury VelaShape Plus daje lepszy rezultat niż osobno wykonane pakiety 4 zabiegów Velashape i 10 zabiegów VelaSmooth.
  • VelaShape Plus możesz wykonać już w 4-5 tygodni - tylko tyle czasu potrzebujesz, żeby się odchudzić i zlikwidować cellulit.
  • VelaShape Plus kosztuje tylko 3 000 zł podczas gdy VelaShape i VelaSmooth kupowane niezależnie to koszt 4 500 zł.

VelaShape Plus odchudzanie cellulit
VelaShape Plus - seria 10 zabiegów - źródło KształoSfera

VelaShape Plus to z pewnością nie jedyny zabiegi na odchudzanie i cellulit jakim warto się zainteresować. Jego unikalną cechą jest jednoczesne wyszczuplanie i działanie antycellulitowe. Dla niektórych naszych Klientów pewnym ograniczeniem jest konieczność odbycia 10 wizyt. Dotyczy to osób, które muszą dojechać, czasem ze znacznie oddalonych miejscowości oraz... mężczyzn. 

Dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na powtarzanie zabiegów proponujemy takie rozwiązania jak VelaShape III czy CoolTech Kriolipoliza - to są zabiegi, które skutecznie odchudzają i nie wymagają powtarzania. Większy problem jest z Cellulitem - tutaj do niedawna nie było opcji zabiegu jednorazowego. Zmiana nastąpiła wraz z technologią #HIFU a dokładniej wraz z urządzeniem ULFTI, które jako pierwsze wprowadziło technologie tzw. wirującego HIFU. Zabieg pozwala nie tylko na zadbanie o odpowiedni obszar to jeszcze dzięki zaawansowanej kontroli impulsów znakomicie ogranicza bolesność. HIFU Cellulit to zabieg, który daje widoczny efekt już po 1 zabiegu, jednak nadaje się raczej na niezbyt zaawansowany cellulit.

HIFU Celluit - najszybszy sposób na cellulit
HIFU Cellulit - efekt po 1 zabiegu - źródło KształtoSfera

 Zdjęcia "przed i po" oraz więcej informacji o VelaShape Plus znajdziecie na stronie produktu VelaShape Plus - o tutaj