Skontaktuj się ze mną, Karolina Pociask, właścicielka

Sprawdź promocje

Tu nas znajdziesz

A A A

Serdecznie zapraszamy do kolejnej edycji akcji Stylowe Zakupy, organizowanej przez Twój Styl, Show, której partnerem jest ... KształtoSfera. Stylowe Zakupy to dobra okazja, żeby skorzystać z najlepszej na rynku oferty zabiegów medycyny estetycznej i zaoszczędzić  - rabat 25% na wszystkie nasze usługi z talonem Twojego Stylu lub Show:)

                               25% rabatu na zabiegi odchudzające i odmładzające                                     promocja Twój Styl - 25% taniej


Akcja promocyjna "Stylowe Zakupy - wiosna 2018" trwa od 5 do 14 kwietnia - zarezerwuj termin Swojego zabiegu już teraz :)


W ramach akcji udostępniamy Państwu wszystkie nasze zabiegi:

  • wyszczuplające i odchudzające (VelaShape, CoolTech Kriolipoliza, VelaShape III)
  • antycellulitowe (VelaSmooth, VelaShape Plus)
  • odmładzające skórę, podnoszące owal twarzy, likwidujące problem opadających powiek (eMatrix, ReFirme, eyeMatrix)
  • na blizny i na rozstępy (Mikroigły RF w technologii MFRF)
  • wyjątkowo silne zabiegi ujędrniające skórę ciała (ThermaLift 3D)
  • procedury dedykowane dla Mam (Body after Baby)


Zasady Akcji Promocyjnej


1. Uczestnikiem Akcji Promocyjnej może być każda osoba, która nabyła kwietniowe (04/2018) wydanie magazynu „Twój STYL” lub kwietniowe (07/2018) wydanie magazynu „SHOW” i posiada zamieszczony/e w nich Kupon/y rabatowe.

2. Aby zrealizować Kupon rabatowy należy wyciąć go z ww. magazynów, a następnie przedstawić w dniach 5-7 kwietnia 2018 roku przy zakupie wybranego produktu w sklepach. Aby zrealizować Kupon rabatowy na usługi należy wyciąć go z ww. magazynów, a następnie przedstawić w dniach 5-14 kwietnia 2018 roku przy zakupie wybranej usługi w punkcie udzielającym rabatu, wskazanym na Kuponie rabatowym. W przypadku, gdy Partner oferuje inny termin zniżek, informacja taka umieszczona będzie na Kuponie rabatowym.

3. W przypadku zakupów on-line (tj. w sklepach internetowych) przy płaceniu należy wpisać kod rabatowy (hasło) znajdujący się na Kuponie rabatowym.

4. Wysokość rabatu, rodzaj promocji (np. oferowany przez Partnera prezent) oraz szczegółowe warunki oferty zostały opisane na Kuponie rabatowym każdego Partnera.

5. Każdy Kupon rabatowy może być wykorzystany przez Czytelnika tylko jeden raz i w ramach jednego zakupu; po dokonaniu zakupu Kupon rabatowy powinien być pozostawiony w sklepie, w którym dokonano zakupu. Kupon rabatowy uprawnia do jednorazowego zakupu, bez względu na ilość sztuk, chyba że wzbudza ona podejrzenie zakupu w celu odsprzedaży. Rabat wynikający z Kuponu rabatowego nie łączy się z innymi promocjami, nie kumuluje się z innymi zniżkami ani z innymi kuponami rabatowymi.

6. Adresy sklepów/punktów wszystkich Partnerów biorących udział w Akcji Promocyjnej znajdują się na stronie www.styl.pl/stylowezakupy, zamieszczone w postaci wyszukiwarki.

7. Promocja dostępna w ramach Akcji Promocyjnej, nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi prowadzonymi w tym czasie w sklepach/punktach Partnerów.

8. Uprawnienia wynikające z posiadania Kuponu rabatowego nie będą realizowane po zakończeniu Akcji Promocyjnej, chyba że taka informacja znajdzie się na Kuponie rabatowym.

Poznaj nasze zabiegi - znajdź Swój ulubiony :)

Modelowanie Sylwetki

Odchudzanie, wyszczuplanie, cellulit, ujędrnianie...

Odmładzanie na całego

Zmarszczki, owal twarzy, opadające powieki...

odchudzanie po ciąży, ujędrnianie skóry po ciąży

Dla Mam mamy...

sposób na figurę - sprawdzony osobiście

zabiegi na rozstępy, zabiegi na blizny

Blizny i Rozstępy

Blizny i rozstępy nie muszą być na zawsze - mikroigły RF :)