Smaller Default Larger

Szczupła, proporcjonalna sylwetka jest bliżej niż myślisz. Dzień szczupłej sylwetki w Poznaniu przypada w tym roku na 13 i 14 czerwca. W tych dniach będziecie mogli skorzystać z naszych najlepszych zabiegów odchudzających z rabatem 40%.

Uwaga - liczba dostępnych zabiegów ograniczona jest naszymi możliwościami operacyjnymi - nie czekaj, zarezerwuj Swój termin już dziś!

 promocja zabiegów CoolTech Kriolipoliza poznań

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze najlepsze, najskuteczniejsze zabiegi odchudzające, wyszczuplające, redukujące tkankę tłuszczową. Dysponujemy pełną gamą urządzeń, które pozwalają skutecznie modelować sylwetkę. Potrafimy dobrać najlepszą technologię do każdego typu sylwetki i indywidualnej charakterystyki tkanki tłuszczowej. Każdy z nas jest inny i potrzebuje innego rozwiązania - u nas w KształtoSferze znajdziecie je wszystkie:

  • VelaShape III trwale niszczy komórki tłuszczowe poprzez ich przegrzanie,
  • CoolTech Kriolipoliza usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej poprzez jej przemrożenie
  • VelaShape Plus redukuje objętość komórek tłuszczowych poprzez lokalne przyśpieszenie metabolizmu, jednocześnie redukuje cellulit i poprawia jakość skóry.

 

W ramach promocji w dniach 13 i 14 czerwca br. będziecie Państwo mogli, w naszym poznańskim gabinecie:

  • kupić i wykonać zabieg VelaShape III z rabatem 40%
  • kupić i wykonać zabieg CoolTech Kriolipoliza z rabatem 40%
  • kupić dowolny pakiet wyszczuplający i odchudzających oferowany przez KształtoSferę (VelaShape, VelaShape Plus) z rabatem 40%

W celu skorzystania z promocji należy umówić termin wizyty, telefonicznie 61 670 90 00; 604 496 321 lub poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na 13 lub 14 czerwca br.

* Promocja nie łączy się z innymi promocjami i ofertami specjalnymi KształtoSfery

** W ramach promocji obowiązują ceny "cennikowe" (zakładka "cena" w opisie każdego z produktów) - zabiegi muszą zostać opłacone w całości w dniach 13 lub 14 czerwca br.