Smaller Default Larger

Luźna skóra na brzuchu, udach, ramionach, ale także na biuście i pośladkach - temat który spędzał sen z oczu wielu Paniom, Panom i ludziom profesjonalnie zajmującym się medycyną estetyczną.

Już nigdy więcej - mamy nową, skuteczną i bezpieczną propozycję, które jest w stanie rozwiązać większość takich problemów po jednym, dwóch lub trzech zabiegach.

skuteczny zabieg na luźną skórę

 

Wiele firm próbowało rozwiązać problem luźnej skóry ciała metodami stworzonymi na potrzeby odmładzania twarzy. Niestety na ogół były one nieskuteczne - ujędrnianie brzucha, ud, pośladków czy ramion okazało się na tyle trudne, że nawet wyjątkowo skuteczne procedury takie jak ReFirme dawały jedynie dobry rezultat.

Nasz program Głębokiego Liftingu skóry został stworzony w jednym celu - uzyskania bardzo dobrych rezultatów liftingu skóry ciała. Technologia, parametry zabiegu i sposób jego prowadzenia są tak dobrane, żeby osiągać bardzo dobre rezultaty niezależnie od jakości skóry. To na co zwracaliśmy szczególną uwagę to bezpieczeństwo zabiegów, możliwie najkrótsza i najmniej kłopotliwa rekonwalescencja oraz uniwersalność - każda pora roku, każdy obszar ciała, każda kondycja skóry. Dlatego wybraliśmy rozwiązanie bazujące na technologii MFRF, która daje gwarancję bardzo precyzyjnej aplikacji energii wprost do głębokich warstw skóry, a dodatkowo jest bardzo skalowalna tak w zakresie "mocy" jak i głębokości zabiegu.

 Proponujemy Państwu unikalny program liftingujący, który gwarantuje rezultat po każdym zabiegu.

Jesteśmy skuteczni ponieważ remodelujemy tkanki skóry na wszystkich poziomach tzw. płytkiego i głębokiego kolagenu, który jest odpowiedzialny za jędrność i elastyczność skóry.

Stosowane przez nas procedury zapewniają wysoką skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów. To właśnie ze względów bezpieczeństwa postanowiliśmy zrezygnować z procedur laserowych, które wiążą  się z wysokim ryzykiem poparzeń i przebarwień. MFRF (Minimal Fractional Radio Frequency) pozwala stymulować skórę bardzo silnym, w pełni kontrolowanym impulsem, który jest wyzwalany bezpośrednio w obszarze włókien kolagenowych poddawanych zabiegowi.

Więcej informacji o zabiegu Głębokiego Liftingu Skóry oraz promocyjnych warunkach sprzedaży znajdziesz tutaj