Smaller Default Larger

Szczupła, proporcjonalna sylwetka jest bliżej niż myślisz. Dzień szczupłej sylwetki w Poznaniu przypada w tym roku na 13 i 14 czerwca. W tych dniach będziecie mogli skorzystać z naszych najlepszych zabiegów odchudzających z rabatem 40%.

Uwaga - liczba dostępnych zabiegów ograniczona jest naszymi możliwościami operacyjnymi - nie czekaj, zarezerwuj Swój termin już dziś!

 promocja zabiegów CoolTech Kriolipoliza poznań

Luźna skóra na brzuchu, udach, ramionach, ale także na biuście i pośladkach - temat który spędzał sen z oczu wielu Paniom, Panom i ludziom profesjonalnie zajmującym się medycyną estetyczną.

Już nigdy więcej - mamy nową, skuteczną i bezpieczną propozycję, które jest w stanie rozwiązać większość takich problemów po jednym, dwóch lub trzech zabiegach.

skuteczny zabieg na luźną skórę

Dobrze ukształtowany Abonament pozwala nam oferować najwyższej jakości zabiegi w bardzo przystępnych cenach.

Możesz uzyskać nawet 50% rabatu na topowe zabiegi:

  • modelujące sylwetkę, odchudzające, wyszczuplające takie jak VelaShape III, Cooltech Kriolipoliza, VelaShape, VelaShape Plus,
  • odmładzające skórę, likwidujące zmarszczki i przebarwienia, podnoszące owal twarzy lub górną powiekę, odmładzające spojrzenia takie jak eyeMatrix, ReFirme, eMatrix, eTwo, SoftTrix,
  • redukujące blizny i rozstępy dzięki unikalnej technologii mikroigłowej MFRF - patrz procedura blizny i procedura rozstępy,
  • usuwające przyczyny i objawy cellulitu - VelaSmooth, VelaShape Plus,
  • likwidująca problem tzw. Bawolego Karku - procedura Bawoli Kark

 

Teraz najlepsze promocje są zawsze pod ręką :)

 

skuteczne odchudzanie i odmładzanie w dobrej cenie

Zapraszamy do korzystania z naszej wyjątkowej formy sprzedaży - LOST HOURS

Podstawowe wartości jakie powszechnie kojarzą się z KształtoSferą to profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego Klienta i szacunek dla jego prywatności. Dbamy nie tylko o najwyższą jakość wykonywanych zabiegów, ale także o komfort naszych Klientów. . Dlatego, w stosunku do konkurencji, rezerwujemy więcej czasu na każdy zabieg, zostawiamy większe odstępy pomiędzy spotkaniami z poszczególnymi Klientami. U nas zawsze jest dość czasu na rozmowę o oczekiwaniach, potrzebach, możliwościach - być może czas jest bogiem ale pośpiech na pewno jest diabłem.

Czasami konieczne jest przełożenie umówionego zabiegu i bywa, że taką informację otrzymujemy z niewielkim wyprzedzeniem - doskonale to rozumiemy i nigdy nie mamy o to pretensji - tzw. LOST HOURS są po prostu wpisane w naszą działalność. Przy naszej formule działania, gdy każdemu zabiegowi czy to odchudzającemu czy odmładzającemu towarzyszy istotny margines czasu przed i po wykorzystanie tych momentów jest bardzo potrzebne.

Wiemy, że nasi Klienci cenią naszą elastyczność - my także cenimy elastyczność naszych Klientów i właśnie dlatego proponujemy Państwu LOST HOURS - wyjątkową ofertę dla wyjątkowych Klientów.

 

Najlepsze zabiegi w korzystnych cenach

REGULAMIN OKREŚLAJĄCY ZASADY KORZYSTANIA Z KUPONÓW PROMOCYJNYCH

Zasady ogólne dotyczące kuponów promocyjnych
  1. Kupony nie podlegają wymianie na gotówkę
  2. Kupony muszą być prezentowane w oryginalnej formie przed rozpoczęciem zabiegu
  3. Kupony są realizowane w nieprzekraczalnym terminie wskazanym w treści kuponu
  4. Zabieg/procedura nieodwołana na12 godzin przed uzgodnionym terminem są traktowane jako zrealizowane