specjalne oferty zabiegów modelujących sylwetkę i odmładzających skórę dla klientów KształtoSferyW tej sekcji znajdziecie Państwo propozycje opracowane specjalnie dla naszych stałych Klientów. Naszym ociągnięciem jest uzyskanie najwyższego na rynku procentu powracających Klientów (Returning Customer Ratio). Mimo to  jesteśmy zdeterminowani, żeby ten wynik poprawić.
Jeżeli macie Państwo sugestie bądź uwagi odnośnie naszej oferty bądź sposobu działania, to będę wdzięczna za bezpośredni kontakt - mój telefon +48 604 496 321, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Karolina Pociask, właścicielka KształtoSfery
Smaller Default Larger

z których każde ma swoje konkretne przeznaczenie.

Z zewnątrz są, lub raczej były, do siebie bardzo podobne, ale w zakresie parametrów i zastosowania różnice zawsze były istotne.

Rodzina powstała wraz z VelaSmooth - to przełomowe urządzenie ma już kilka ładnych lat, ale nadal nie ma pełnowartościowej konkurencji w zakresie walki z cellulitemVelaSmooth, VelaShape, VelaShape III

Nowoczesne zabiegi modelujące sylwetkę pozwalają w szybko i bezpiecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmienić proporcje sylwetki, zlikwidować cellulit.

Jednak, żeby osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty należy spełnić jeden podstawowy warunek - znaleźć profesjonalny gabinet, który:

 

  • dysponuje szerokim asortymentem markowych urządzeń - w przeciwnym wypadku okaże się, że to jedyne jakie jest będzie pasowało, niezaleznie od tego jaka jest potrzeba,
  • personel jest przeszkolony i posiada odpowiednie certyfikaty wydane przez dystrybutora urządzeń - to jeszcze nie jest gwarancja dobrego rezultatu, ale z pewnością zabieg będzie bezpieczny
  • posiada duże doświadczenie w zakresie oferowanych zabiegów - doświadczenie pozwala z jednej strony właściwie dobrać urządzenie/zabieg do konkretnej potrzeby, a z drugiej ustalić optymalne parametry zabiegi dla konkretnego Klienta - tego nie zapewni najlepsze szkolenia.

najlepsze zabiegi odchudzające dla klientów kształtosfera w super cenach
Bardzo lubimy dostawać prezenty ale prawdziwą przyjemność sprawia nam ich rozdawanie - dlatego szykujemy specjalne prezenty urodzinowe dla wszystkich naszych Klientów.

Każdy z Państwa może liczyć na specjalny prezent urodzinowy od KształtoSfery - wystarczy, że spełnione zostały dwa warunki:

super zabiegi odmładzajace i odchudzające w kształtosfera

Zawsze marzyliście o naszych najlepszych zabiegach, ale cena stanowiła barierę?

Chcielibyście zobaczyć jakie efekty dają profesjonalnie wykonane zabiegi typu VelaShape, eMatrix, CoolTech i zaoszczędzić nawet połowę ich ceny?

To właśnie z myślą o Państwa potrzebach stworzyliśmy zupełnie nowy program "Dobrze ukształtowany Abonament".

Dobrze ukształtowany Abonament (dalej w skrócie nazywany Abonamentem) to prosty sposób, dzięki któremu będziecie mogli sobie pozwolić na 2 razy więcej!

 

Klub Przyjaciół KształtoSfery gromadzi tych, którzy kochają naturalne piękno, wymagają najlepszych produktów i oczekują najwyższej jakości obsługi.

Członkostwo w Klubie Przyjaciół KształtoSfery to pierwszeństwo przy rezerwacji terminów, bieżąca
informacja o akcjach promocyjnych i oczywiście korzystne rabaty dostępne we wszystkich Boutique KształtoSfera.

 

Klub Przyjaciów dobrych zabiegów KształtoSferaKształtoSfera skuteczne zabiegi najwyższa jakość obsługi klienta